wtorek, 20 stycznia 2015
niedziela, 18 stycznia 2015
Rytmika,zapisy
https://www.facebook.com/celina.wierzbicka.58
http://www.youtube.com/watch?v=KMQxIh2N1eQ
Zapraszam na zajęcia rytmiczne, nie tylko małuchy,
starsze 7.8.9 letnie również.
http://www.youtube.com/watch?v=KMQxIh2N1eQ
Zapraszam na zajęcia rytmiczne, nie tylko małuchy,
starsze 7.8.9 letnie również.
sobota, 10 stycznia 2015
wtorek, 6 stycznia 2015
Candy ? Wymianki poświąteczne ! Drobne radości !
Uwaga dziewczyny, zapraszam kreatywne blogerki do " wymianek poświątecznych ".
Zasady :
1. W komentarzach napisz, co chciałabyś otrzymać i co w zamian przekazać.
2. Umieść logo wymianki na swoim blogu. / zdjęcie powyżej /
3. To, co wyślesz musisz sfotografować przed wysyłką i napisać do mnie a ja zrobię to samo/ czyli zdjęcie przesyłki,/
4. Adresami wymieniamy się na poczcie osobistej/e-mail /
czyli, jeśli chcecie otrzymać:
1. ciasteczka i pudełko z motywem krawieckim, tekturowe z empiku,
2. książkę " Goła baba" pani Szczepkowskiej 3. książkę: kurs decoupage
4. gazetę Cztery Kąty i gwiazdkę szydełkową 5.gazetę Mieszkanie i gwiazdkę
6. kwiat szydełkowy, kalendarzyk, długopis
7. kalendarzyk,serwetki do deoupage
No i jeszcze niespodzianka, jeśli któraś z blogowiczek ma córkę to 8 przesyłka będzie dla córki, ale córka musi narysować, namalować rysunek dla mnie, a raczej dla moich dzieci z grupy przedszkolnej.
napisz komentarz i napisz , czym Ty się wymienisz
Kolejność komentarzy, to u mnie jak zawsze kolejność przyznawania candy wymianki.
Acha, to są drobne rzeczy , które mają sprawić radość, mają zmieścić się w kopercie ze znaczkiem priorytet. Zdjęcia nie najlepsze, ale przed wysłaniem listów będę pokazywała , co wysyłam, a dziewczyny, które przystąpią do wymianki -rownież robią zdjęcie
Czyli 7 osób zapraszam do wymianki !
ZAPRASZAM ! ZAPRASZAM! TERMINU NIE USTALAM !
piątek, 2 stycznia 2015
sobota, 27 grudnia 2014
poniedziałek, 22 grudnia 2014
Pierniki świąteczne.
Nareszcie! Ozdobiłam!
Jeszcze nie popakowane w ozdobne pudełeczka, ponieważ lukier długo schnie.
W poprzednim poście napisałam,że przygotowanie trwa 4 godziny.Niestety dłużej.
Pieczenie 2,5 godziny.Ozdabianie ręczne 3 godziny a pakowanie chyba też ok. 2 godzin.
Przyjemność rozdawania rekompensuje wszystko!
Zdrowych , pełnych miłości Bożej Świąt !
Jeszcze nie popakowane w ozdobne pudełeczka, ponieważ lukier długo schnie.
W poprzednim poście napisałam,że przygotowanie trwa 4 godziny.Niestety dłużej.
Pieczenie 2,5 godziny.Ozdabianie ręczne 3 godziny a pakowanie chyba też ok. 2 godzin.
Przyjemność rozdawania rekompensuje wszystko!
Zdrowych , pełnych miłości Bożej Świąt !
niedziela, 14 grudnia 2014
Pierniki swiateczne , czytadła...
Witam blogowiczki-pokrewne dusze.
Otrzymuję prosby o przepis na moje pierniki.
OTO PRZEPIS CELI :
/ na 4 blachy/ cierpliwie ok. 4 godzin pracy wraz z dekorowaniem:
200g masła
200 g cukru
2 jaja 1/2 szkl. płynnego miodu
1 łyzeczka esencji wanilia
utarta skórka z cytryny
500-700 g mąki
1,5 łyżeczki pr.do pieczenia
2 łyżki przyprawy piernikowej
1 łyżeczka mielonego imbiru
Masło z cukrem ubić mikserem.dodać jaja .miód wanilię skórkę.
Wymieszac mąkę z proszkiem do piecz. i przyprawami, dodac do masy maślanej.
Włożyć ciasto do lodówki, na godzine/ lub całą noc/
Podzielić na 4 części i wykrawać grubosci 3mm.
Piec 15 min w 180 stopniach
Ostudzić i dekorować.Smacznego!
Moje najnowsze czytadła.
Tak się cieszę! Otrzymałam je od dobrych koleżanek.
Nie ozdobiłam jeszcze pierników, lecę!
Otrzymuję prosby o przepis na moje pierniki.
OTO PRZEPIS CELI :
/ na 4 blachy/ cierpliwie ok. 4 godzin pracy wraz z dekorowaniem:
200g masła
200 g cukru
2 jaja 1/2 szkl. płynnego miodu
1 łyzeczka esencji wanilia
utarta skórka z cytryny
500-700 g mąki
1,5 łyżeczki pr.do pieczenia
2 łyżki przyprawy piernikowej
1 łyżeczka mielonego imbiru
Masło z cukrem ubić mikserem.dodać jaja .miód wanilię skórkę.
Wymieszac mąkę z proszkiem do piecz. i przyprawami, dodac do masy maślanej.
Włożyć ciasto do lodówki, na godzine/ lub całą noc/
Podzielić na 4 części i wykrawać grubosci 3mm.
Piec 15 min w 180 stopniach
Ostudzić i dekorować.Smacznego!
Moje najnowsze czytadła.
Tak się cieszę! Otrzymałam je od dobrych koleżanek.
Nie ozdobiłam jeszcze pierników, lecę!
niedziela, 7 grudnia 2014
Szydełkowy płatek śniegu ,szydełkowanie nic trudnego!
Czas biegnie nieubłaganie, ale szydełkowanie "wciąga"!
Przed chwilą nauczyłam się robić płatek śniegowy.Tak fajnie tłumaczy wykonanie pewien Pan
https://www.youtube.com/watch?v=-xRKdtvNHAA .
Poniżej pokażę jeszcze zrobioną osłonkę na szklankę, oraz już pozszywane kwiatki, ale jeszcze nie zszyte w całość.Wciąż nie mam czasu.
Mam też robić wianki z bombek na drzwi, jeśli macie dziewczyny wzór fajnego wianka, to proszę.
Zapraszam nadal na candy, poniżej.
Pozdrawiam zerkających!
Przed chwilą nauczyłam się robić płatek śniegowy.Tak fajnie tłumaczy wykonanie pewien Pan
https://www.youtube.com/watch?v=-xRKdtvNHAA .
Poniżej pokażę jeszcze zrobioną osłonkę na szklankę, oraz już pozszywane kwiatki, ale jeszcze nie zszyte w całość.Wciąż nie mam czasu.
Mam też robić wianki z bombek na drzwi, jeśli macie dziewczyny wzór fajnego wianka, to proszę.
Zapraszam nadal na candy, poniżej.
Pozdrawiam zerkających!
sobota, 22 listopada 2014
Candy , książkowe..!
Obiecałam niedawno candy, szybciutko wstawiam...
Do wygrania książki:
1. " Siostro, siostro" - Oksany Zbużko / opowiadania o kobietach i dla kobiet /
2. " Tango ,powrót do dzieciństwa w szpilkach" -J.V.B /wspomnienia artystki, która ur. się jako chłopiec /
3, " Pozytywne myślenie droga do sukcesu"/książka -poradnik/
Zasady:
Zgłoś chęć udziału i napisz numer książki , którą jesteś zainteresowana.
Losowanie 14 grudnia ! Powodzenia !
Do wygrania książki:
1. " Siostro, siostro" - Oksany Zbużko / opowiadania o kobietach i dla kobiet /
2. " Tango ,powrót do dzieciństwa w szpilkach" -J.V.B /wspomnienia artystki, która ur. się jako chłopiec /
3, " Pozytywne myślenie droga do sukcesu"/książka -poradnik/
Zasady:
Zgłoś chęć udziału i napisz numer książki , którą jesteś zainteresowana.
Losowanie 14 grudnia ! Powodzenia !
sobota, 8 listopada 2014
DECOUPAGE ..
Butelka na nalewkę, jeszcze nie wiem jaką. bo z jarzębiny nie robiłam.Motyw na serwetce tak mi się spodobał,że taką butelkę 'popełniłam'.
Pisałam wcześniej,że narzutkę lada moment zrobię, niestety tak długo trwa to moje szydełkowanie, że chyba w nowym roku ja skończę.
A tu jeszcze osłonka na doniczkę.
już myślę nad nowym candy, ogłoszę niebawem, pozdrowienia dla zerkających !
Myśl, która jest tak mi bliska ...
> Nie mogę dać ci przepisu na sukces. ale mogę dać ci przepi na upadek:
próbuj zadowolić wszystkich>
Pisałam wcześniej,że narzutkę lada moment zrobię, niestety tak długo trwa to moje szydełkowanie, że chyba w nowym roku ja skończę.
A tu jeszcze osłonka na doniczkę.
już myślę nad nowym candy, ogłoszę niebawem, pozdrowienia dla zerkających !
Myśl, która jest tak mi bliska ...
> Nie mogę dać ci przepisu na sukces. ale mogę dać ci przepi na upadek:
próbuj zadowolić wszystkich>
Subskrybuj:
Posty (Atom)
