sobota, 18 sierpnia 2012

Wieszaki decoupage...

Wieszaki wykonane z dziećmi już gotowe.Wyszły bardzo ładnie.Wzory z serwetek były różne: kwiaty, muszle,misie itp

piątek, 10 sierpnia 2012

Szklarenka, po renowacji

Już szklarenka pomalowana na biało, solniczka również.ozdobiłam je dodatkowo decupagem.  Kupiłam w Ikei szklanki, bardzo ładne.Zielone koła dodają im uroku.



wtorek, 7 sierpnia 2012

Wieszaki decoupage

Podczas wakacji oprócz zajęć z rytmiki robimy wieszaki decupage. Pokazuję , jak je wykonać dla dzieci i mam. Jeszcze parę razy trzeba polakierować.W salgrossie są gotowe malowane wieszaki na żółto, drewniane,a nich też można naklejać wzory.

wtorek, 31 lipca 2012

Lawenda raz jeszcze

Już pomalowałam szklarenkę  niedługo zamieszczę zdjęcia , Na razie jeszcze raz lawenda w nowych lampionach ze sklepu www.tendom.pl



sobota, 21 lipca 2012

Szklarenka, renowacja..

Szklarenka do remontu. I też znaleziona w  piwnicy solniczka. Jakie są sposoby na odnowienie ich?. Może któraś z Was to robiła? Pewnie farba akrylowa, paper ścierny.,, Na razie wyjeżdżam, a po powrocie zrobię to cudo, może będą takie ładne jak te kupione doniczki.




wtorek, 3 lipca 2012

Lawenda...

Lawendę już ścięłam, wykorzystana w/g sposobu E. i mojego. A pachnie...





Wieszak - decoupage


         To pierwszy wieszak robiony tą techniką, już niebawem pokażę to zainteresowanym osobom. Ciekawe wzory na serwetce, dodają uroku i delikatności  wykonywanym pracom